Naciśnij enter aby wyszukać

Masaż dla zwierząt

Powszechnie znanym faktem jest leczniczy wpływ masażu na praktycznie każdy układ organizmu. Masaż może być zastosowany jako rozgrzewka przed ćwiczeniami, jako relaks i działanie zapobiegające kontuzjom oraz terapia rehabilitacyjna dla zwierząt po operacjach. Sprawdza się zarówno w ostrych, jak i przewlekłych schorzeniach układu mięśniowo-szkieletowego. W przypadku psów i kotów jest też rewelacyjnym sposobem na zrelaksowanie przed terapią, zapoznaniem się z zoofizjoterapeutą oraz przygotowaniem do kolejnych zabiegów.

DZIAŁANIE:

 • Skutecznie poprawia krążenie
 • Łagodzi napięcia
 • Wzmacnia mięśnie
 • Wspomaga gojenie się ran
 • Skraca czas regeneracji po urazach
 • Działa przeciwbólowo

Cztery powody, dla których warto nas wybrać:

Wiedza i doświadczenie

W Gabinecie Rehabilitacji Z Psitupem wkładamy całe nasze serca, wiedzę i doświadczenie w podniesienie standardu życia wszystkich czworonożnych domowników.

Nowoczesny sprzęt

Pracujemy na najbardziej zaawansowanym i nowoczesnym sprzętem dostępnym w Małopolsce, walcząc z bólem i ograniczeniami ruchowymi.

Przyjazna lokalizacja

Znajdujemy się w cichym i spokojnym otoczeniu kompleksu budynków o działalności medycznej.

Dla każdego pupila

Bez względu na to, czy Państwa pupil jest statecznym seniorem, zwierzęcym atletą, ma problemy z nadwagą, jest po operacji lub zabiegu, czy cierpi na schorzenie układu ruchu, w naszym gabinecie zwierzak będzie "zaopiekowany" z największą troską i oddaniem, w oparciu o najbardziej aktualną wiedzę i techniki opieki rehabilitacyjnej.

  obrazek kontaktowy
  Umów się na spotkanie

  Zadzwoń: +48 794-422-830
  Po wysłaniu zapytania odpowiemy w przeciągu 48h odnośnie dostępności terminu. Jeżeli zależy Ci na czasie prosimy o kontakt telefoniczny.