Naciśnij enter aby wyszukać

Magnetoterapia w rehabilitacji zwierząt

Metoda nietermiczna, może więc być zastosowana w ostrym stadium choroby. W związku z tym, że zabiegi mogą być wykonywane przez gips lub bandaż umożliwia wdrożenie terapii rehabilitacyjnej praktycznie od razu po zabiegu. Magnetoterapia leczy poprzez działanie pola magnetycznego na organizm zwierzęcia.

WSKAZANIA:

 • Choroba zwyrodnieniowa stawów
 • Zapalenie stawów i tkanek okołostawowych
 • Pourazowe choroby narządu ruchu : złamania, zwichnięcia, uszkodzenie mięśni, torebki stawowej i więzadeł
 • Utrudnione gojenie się ran
 • Zaburzenie krążenia obwodowego
 • Stany zapalne nerwów

Cztery powody, dla których warto nas wybrać:

Wiedza i doświadczenie

W Gabinecie Rehabilitacji Z Psitupem wkładamy całe nasze serca, wiedzę i doświadczenie w podniesienie standardu życia wszystkich czworonożnych domowników.

Nowoczesny sprzęt

Pracujemy na najbardziej zaawansowanym i nowoczesnym sprzętem dostępnym w Małopolsce, walcząc z bólem i ograniczeniami ruchowymi.

Przyjazna lokalizacja

Znajdujemy się w cichym i spokojnym otoczeniu kompleksu budynków o działalności medycznej.

Dla każdego pupila

Bez względu na to, czy Państwa pupil jest statecznym seniorem, zwierzęcym atletą, ma problemy z nadwagą, jest po operacji lub zabiegu, czy cierpi na schorzenie układu ruchu, w naszym gabinecie zwierzak będzie "zaopiekowany" z największą troską i oddaniem, w oparciu o najbardziej aktualną wiedzę i techniki opieki rehabilitacyjnej.

  obrazek kontaktowy
  Umów się na spotkanie

  Zadzwoń: +48 794-422-830
  Po wysłaniu zapytania odpowiemy w przeciągu 48h odnośnie dostępności terminu. Jeżeli zależy Ci na czasie prosimy o kontakt telefoniczny.