Naciśnij enter aby wyszukać

Laser terapeutyczny w rehabilitacji zwierząt

Wywołuje reakcję tkanek na naświetlanie słabą wiązką laserową o długości fali świetlnej od 630 do 1100 nanometrów (nm). W tym właśnie przedziale absorpcja wody i barwników zawartych w tkankach jest najmniejsza, co umożliwia głębokie (nawet do 6 cm) wnikanie światła do wnętrza organizmu psa lub kota i tym samym pozwala uzyskać pożądany efekt terapeutyczny.

WSKAZANIA:

  • Zapalenia tkanek miękkich (zapalenie międzypalcowe, ucha, gruczołów odbytniczych)
  • Kontuzje tkanek miękkich i stawów
  • Leczenie krwiaków i obrzęków
  • Gojenie ran – zwłaszcza tych trudnych z dużymi ubytkami, laser stymuluje odrastanie tkanki

Cztery powody, dla których warto nas wybrać:

Wiedza i doświadczenie

W Gabinecie Rehabilitacji Z Psitupem wkładamy całe nasze serca, wiedzę i doświadczenie w podniesienie standardu życia wszystkich czworonożnych domowników.

Nowoczesny sprzęt

Pracujemy na najbardziej zaawansowanym i nowoczesnym sprzętem dostępnym w Małopolsce, walcząc z bólem i ograniczeniami ruchowymi.

Przyjazna lokalizacja

Znajdujemy się w cichym i spokojnym otoczeniu kompleksu budynków o działalności medycznej.

Dla każdego pupila

Bez względu na to, czy Państwa pupil jest statecznym seniorem, zwierzęcym atletą, ma problemy z nadwagą, jest po operacji lub zabiegu, czy cierpi na schorzenie układu ruchu, w naszym gabinecie zwierzak będzie "zaopiekowany" z największą troską i oddaniem, w oparciu o najbardziej aktualną wiedzę i techniki opieki rehabilitacyjnej.

obrazek kontaktowy
Umów się na spotkanie

Zadzwoń: +48 794-422-830
Po wysłaniu zapytania odpowiemy w przeciągu 48h odnośnie dostępności terminu. Jeżeli zależy Ci na czasie prosimy o kontakt telefoniczny.