Naciśnij enter aby wyszukać

Dlaczego z Psitupem?

Zwierzęta wnoszą do naszego życia tak wiele dobrego. Nie dziwi więc, że kiedy z jakiegoś powodu cierpią, cierpimy razem z nimi.

W Gabinecie Rehabilitacji Z Psitupem wykorzystujemy nie tylko wiedzę i doświadczenie, ale przede wszystkim wkładamy całe nasze serca, aby podnieść standard życia wszystkich czworonożnych przyjaciół.

Przyjmujemy naszych pacjentów w cichym i spokojnym otoczeniu, gdzie bezstresowo odbędą podróż powrotu do zdrowia. Walczymy z bólem i ograniczeniami ruchowymi, używając najnowocześniejszego sprzętu dostępnego na rynku.

Bez względu na to, czy Państwa pies/kot jest statecznym seniorem, zwierzęcym atletą, ma problemy z nadwagą, jest po operacji lub zabiegu, tudzież cierpi na schorzenie układu ruchu – w naszym gabinecie zwierzak będzie otoczony opieką z największą troską i oddaniem. Oferujemy leczenie oparte na najbardziej aktualnej wiedzy i innowacyjnych technikach opieki rehabilitacyjnej.

Szczegółowe informacje o naszych usługach oraz korzyściach płynących ze stosowania oferowanych przez nas zabiegów, znajdą Państwo w kolejnych zakładkach.

W razie jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu.

 

Image icon
Natalia

Jestem absolwentką Biologii na Uniwersytecie Jagiellońskim, certyfikowanym Zoofizjoterapeutą oraz Instruktorem Jeździectwa.
Odkąd pamiętam, zawsze otaczały mnie zwierzęta. Miłość do nich wyniosłam z domu rodzinnego, tak jak i wszystkie wspomnienia oraz lekcje życia od naszych czworonogów: kundelka Dżekiego, owczarków Cezy, Saby, Axela, Zbója i Senty, jamniczki Figi, PON-a Kajtka, labradorki Sol.

“Jedyną wadą psów jest to, że tak krótko żyją” – pożegnania tych psich przyjaciół zmotywowały mnie do poszukiwań sposobu na przedłużenie ich życia i utrzymania ich w jak najlepszym stanie – również na starość. Z rehabilitacją zwierząt pierwszy raz spotkałam się, kiedy jamniczkę rodziców dotknęło porażenie jamnicze i całkowicie straciła władzę w tylnych łapach. Szukaliśmy wtedy pomocy wszędzie, gdzie tylko się dało. Dopiero we Wrocławiu spotkaliśmy fantastycznego weterynarza, który odesłał zwierzaka na rehabilitację. Regularne zabiegi na bieżni wodnej, elektrostymulacja oraz ćwiczenia w domu postawiły małą łobuziarę na nogi – do dziś drepta o własnych siłach, mimo że jest już starszą dostojną panią.

Od 22 lat jestem również szczęśliwą właścicielką hucuła Gutka, który od około 15-ego roku życia ma stwierdzone zwyrodnienie trzeszczek, a 3 lata temu przeszedł ochwat na 4 nogi. Weterynarz stwierdził, że “przy takich zmianach, które widzi na RTG ten koń nie powinien chodzić”. Regularny trening, strechingi, masaże i odpowiednia dieta spowodowały to, że ten mały emeryt jest w tej chwili w formie życia, bryka, ściga się z dużymi końmi i nie odstaje ani na krok w trakcie wycieczek w teren.

Przez całe moje życie miałam do czynienia z wieloma zwierzętami, mniej i bardziej chorymi, zawsze jednak obserwowanie ich powrotów do zdrowia, biegania i łobuzowania sprawiało mi największą satysfakcję i radość. Kiedy okazało się,że mój kolejny adopciak ma dysplazję łokci, zdecydowałam się zapisać na kurs Zoofizjoterapii.

Oglądając i praktykując różne przypadki przez lata, w końcu postanowiłam otworzyć profesjonalny gabinet rehabilitacyjny dla psów i kotów, w którym w dogodnych warunkach, przy pomocy najnowocześniejszego sprzętu będę w stanie pomóc jak największej liczbie czworonogów zmagających się m.in z urazami ortopedycznymi, neurologicznymi, czy chorobami wieku starczego. Do gabinetu zapraszam też właścicieli ze zwierzakami “puszystymi”, takimi, którzy chcą zapobiegawczo wzmocnić ciało zwierzaka aby opóźnić lub nie dopuścić do choroby w przyszłości, a także zwierzęcych sportowców na treningi na bieżni wodnej.

Testimonials thumbnail
Pełen profesjonalizm

Ogromna wiedza i profesjonalizm, nie wspominając już o skuteczności ?. Szeroka oferta zabiegów i terapii, która jest indywidualnie dopasowywana do potrzeb pacjenta i modyfikowana w trakcie rehabilitacji jeśli występuje taka potrzeba. Świetne podejście do pacjenta oraz właściciela, a atmosfera podczas wizyt bardzo sympatyczna.

----- Agnieszka S.
Testimonials thumbnail
Sprawdzony zoofizjoterapeuta!

Pani Natalia to świetny fachowiec z ogromną wiedzą i przede wszystkim z doskonałym podejściem do zwierząt. Byliśmy, sprawdziliśmy, polecamy!

----- Małgorzata M.
Polecam z całego serca!

Przychodząc do gabinetu Pani Natalii od razu wiesz, że znalazłeś się w odpowiednim miejscu. Ogromna wiedza idzie w parze z ogromnym sercem do zwierzaków. Ponadto Pani Natalia potrafi jak mało kto uspokoić naszego psiaka, który niestety nie najlepiej znosi wizyty w gabinetach czy to weterynaryjnych czy rehabilitacyjnych. Polecam z całego serca!

----- Paulina B.
Polecam wszystkim zwierzakom!

W Gabinecie „Z psitupem” znaleźliśmy wszystko czego szukaliśmy – profesjonalizm, wiedzę oraz przede wszystkim pasję i zaangażowanie. Moje kudłate szczęście uwielbia spotkania z Panią Natalią, przed każdą wizytą przebiera łapami z podekscytowania. Polecam wszystkim potrzebującym zwierzakom!

----- Karolina Z.